środa, 31 maja 2017

Razy dwa - notesy i kartki

Dziś będzie podwójnie - dwa notesy oraz dwie kartki ;)

Na początek - notesy. Oba to szycie koptyjskie. Pierwszy ma okładkę z... bluzki, którą kiedyś wyszperałam w SH. Wzór bardzo mi się podobał, ale rozmiar był dużo za duży i już miałam ją odłożyć, gdy zorientowałam się, że może mi się przydać w mojej "pracowni" ;) W końcu jej czas nadszedł i powstał notes w odcieniach niebieskiego.
 

Drugi notes ma okładkę z papieru z recyklingu w bliżej nieokreślone motywy :P
 

I karteczki! Przyznam, że coraz bardziej kręci mnie robienie kartek ;) I wciąż siedzę na Instagramie albo YouTube i podziwiam, i podpatruję, i próbuję swoich sił ;) 

Niedawno był Dzień Matki - i z tej okazji zrobiłam karteczkę. I tutaj znalazł się element z odzysku - fragment opakowania po chusteczkach - czułam, że na coś mi się one przydadzą! ;) Dodatkowo wykorzystałam stempelek, który pewien czas temu zamówiłam na Aliexpress (zainteresowanym mogę podesłać linka ;)) Nie mam specjalnych markerów i kredek, więc posłużyłam się tym, co miałam pod ręką - zwykłe kredki ołówkowe i dwa rodzaje kredek akwarelowych. I efekt jest według mnie zadowalający :) Napis to również stempelek - z Latarni Morskiej.

A wracając do zakupów na Aliexpress - trzeba uważać, bo liczba (i cena) produktów jest powalająca! ;) Można wpaść w nałóg :P

Na koniec ostatnia karteczka - dla chłopczyka, który niedawno przyszedł na ten świat. Pomysł miałam chyba niezły, tylko wykonanie nie jest w stu procentach takie, jak sobie wymyśliłam. Do zrobienia tej kartki wykorzystałam 3 zestawy stempli: gwiazdki - do tła (niestety w tym świetle nie widać ich zbyt dobrze), miśki oraz ramki. Misiaczki pokolorowałam flamastrami, napis to stempel (z zestawu z misiaczkami) + embossing na gorąco.  Dodałam też niebieskie kryształki oraz biały szew wokół krawędzi.

Co o tym myślicie? ;) Czy u Was też w końcu jest piękna pogoda? ;)

Pozdrawiam,
Au-une

2 komentarze:

Copyright © 2016 Au-une , Blogger